Turbo-Lab od wielu lat specjalizuje się w naprawie turbosprężarek zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i maszyn budowlanych czy rolniczych.

W swojej ofercie serwisujemy turbosprężarki takich firm jak GARRETT, SCHWITZER, KKK, HOLSET, MITSHUBISHI, TOYOTA itp. Naprawiamy też sterowniki elektroniczne do turbosprężarek.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszyn, stawiamy na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

Wszystkie naprawy i diagnostyka turbosprężarek wraz z elektronicznymi sterownikami, wykonujemy w laboratoryjnych warunkach specjalnie do tego zaprojektowanych przy użyciu najlepszej klasy maszyn, urządzeń, części zamiennych i narzędzi.

Proces naprawy turbosprężarek i sterowników elektronicznych w laboratorium Turbo-Lab jest ściśle określony i przestrzegany, co daje gwarancję długotrwałej i bezawaryjnej pracy serwisowanych przez nas podzespołów.

Świadczymy również usługi regeneracji zanieczyszczonych filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Proces naprawy filtrów przebiega bezinwazyjnie dla obudowy i struktury filtra filtra bez wycinania, usuwania i spawania. Filtr DPF/FAP przywracamy do prawie 100% sprawności nowego filtra.

Na wszystkie świadczone przez nas usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji!

Nasze usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, a w szczególności na województwo podkarpackie gdzie współpracujemy z wieloma partnerami branży motoryzacyjnej z takich miast jak: Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Jarosław, Dynów, Sanok, Ropczyce, Przeworsk, Łańcut.

© Copyright 2016 turbo-lab.pl